ثبت نام نهایی

تیم های راه یافته به مرحله نهایی مسابقات میتوانند از طریق این بخش با پرداخت مبلغ ثبت نام نهایی مربوط به تیم خود از طریق این لینک به حساب انجمن ژئوتکنیک ایران حضور خود در مسابقه را نهایی کنند.
پس از پرداخت هزینه نهایی، کد پیگیری پرداخت را در پروفایل کاربری خود در فیلد ” کد پیگیری پرداخت ثبت نام نهایی ” (تعبیه شده در انتهای صفحه) وارد نمایید تا ثبت نام تیمتان تکمیل گردد.

**جهت ورود به پروفایل کاربری و ثبت کردن کد پیگیری پرداخت، از انتهای همین صفحه اقدام کنید. و یا در نوار ابزار بالا بر روی “ثبت نام نهایی تیم های راه یافته” کلیک کنید و با واردکردن نام کاربری و رمز عبور به پروفایل کاربری خود بروید.

هزینه مربوط به ثبت نام نهایی تیمتان را با توجه به جدول زیر تعیین کنید. به عنوان مثال یک تیم 4 نفره که از نوع دانشجویی بوده و حامی شرکتی ندارد و به مرحله دوم راه پیدا کرده است باید مبلغ 280,000 تومان به حساب انجمن واریز نماید و پس از آن کد پیگیری واریزی خود را در قسمت مربوطه پروفایل خود وارد کند تا ثبت نام آن تکمیل گردد.

راهنمای پرداخت مبلغ ثبت نامی

لازم به ذکر است مبلغ ثبت نام نهایی فوق الذکر جدا از مبلغ ثبت نام اولیه (شصت هزار تومان پرداخت شده در مرحله اول ثبت نام) است
و این مبالغ باید بر اساس تعداد و نوع تیم دوباره واریز شود.

همچنین در قسمت توضیحات پرداخت درگاه انجمن توضیح زیر را درج نمایید:

“بابت ثبت نام نهایی شرکت در مسابقات ژئووال تیم …….. از دانشگاه ………..”

تذکر1 : مهلت ثبت نام نهایی تا ۴ اسفند ماه خواهد بود.
تذکر2: از صفحه آخر پرداخت خود که کد پیگیری صادر میشود عکس گرفته و آن را نزد خود نگهداری نمایید.

موفق باشید

برای ویرایش حساب کاربری، باید وارد شوید.